káva podľa Vašej chuti
Kancelária

» Adresa

Interhouse EU s.r.o.
Ul. Ceskoslovenskej armady 1861/3
Dolny Kubin 026 01
interhouseeu@gmail.com

Pressostroje
SPIDEM Trevi Chiara

Plnoautomatický kávovar pre domácnosť, ktorý slúži na prípravu kvalitnej presso kávy zo zrnkovej kávy. Pomocou trysky na horúcu vodu a paru môžete pripraviť čaj, instantnú a zalievanú kávu, varené víno, prípadne cappuccino. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu. Stačí ho pripojiť na elektrický rozvod, naplniť nádrž vodou a zásobník zrnkovou kávou. Zatlačením tlačidla spustíte proces prípravy kávy od mletia, dávkovania, naplnenia šálok a následné vyhodenie odpadu. Na kvalitu pripravenej presso kávy vplýva použitý druh kávy, teplota vody a správne nastavená hrubosť mletia. Použitie správne zomletej kávy je jedným z najdôležitejších predpokladov kvalitnej funkcie kávovaru, ale taktiež u pripravenej presso kávy.

Trevi Villa Black

Prístroj umožňuje prípravu jednej alebo dvoch šálok kávy súčasne. Je vybavený zabudovaným keramickým mlynčekom kávy s možnosťou regulácie hrubosti mletia, zásobníkom na vodu, zásobníkom na použitú kávu, tryskou na horúcu vodu alebo paru. Pod ktorou je tak isto možné vyšľahať mliečnu penu na pravé cappuccino. Vyznačuje sa perfektným dizajnom a komfortom obsluhy. Kávovar je uložený na otočnej podstave a má možnosť regulácie dávky kávy 6-10,5 gr. Komunikáciu s obsluhou zaisťujú dotykové tlačidlá pre jednoduchú a rýchlu obsluhu.

Saeco Viena de LUXE

Plnoautomatický kávovar pre domácnosť, ktorý slúži na prípravu kvalitnej presso kávy zo zrnkovej kávy. Pomocou trysky na horúcu vodu a paru môžete pripraviť čaj, instantnú a zalievanú kávu, varené víno, prípadne cappuccino. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu. Stačí ho pripojiť na elektrický rozvod, naplniť nádrž vodou a zásobník zrnkovou kávou. Zatlačením tlačidla spustíte proces prípravy kávy od mletia, dávkovania, naplnenia šálok a následné vyhodenie odpadu. Na kvalitu pripravenej presso kávy vplýva použitý druh kávy, teplota vody a správne nastavená hrubosť mletia. Použitie správne mletej kávy je jedným z najdôležitejších predpokladov kvalitnej funkcie kávovaru, ale taktiež u pripravenej presso kávy.

Saeco Royal Professional

Plnoautomatický kávovar s vysokým komfortom obsluhy má zabudovanú speňovaciu hlavicu na prípravu pravého talianskeho cappuccina. Má zabudované dva ohrievacie segmenty, ktoré umožňujú pripravovať kávu a súčastne používať paru, alebo horúcu vodu. Komunikáciu kávovaru s obsluhou zabezpečuje integrovaný digitálny displej na ktorom sa zobrazujú prevádzkové parametre a všetky dôležité informácie. V režime programovania je možné nastaviť mnoho prevádzkových parametrov napr. preplach, vypnutie kávovaru po určitom čase nečinnosti, spustenie automatickej dekalcifikácie, ale taktiež počítadlo vydaných porcií kávy z kávovaru. Programovací režim umožňuje nastaviť množstvo vody na porciu aj teplotu vody pre prípravu kávy. Násypná šachta umožňuje používať aj mletú kávu. Vo vrchnej časti kávovaru je vyhrievaná plocha na šálky s kapacitou cca 10-12 šálok. Iné teplé nápoje sa dajú pripraviť s použitím dýzy na horúcu vodu a paru.